IPconnections

Glasvezelverbindingen

Glasvezelverbindingen

Onder glasvezelverbindingen verstaan wij alle mogelijke verbindingen welke zich in en rondom uw pand verbinden. De meest voorkomende glasvezelverbindingen worden momenteel geïnstalleerd als multimode OM2, OM3 of OM4 en als singlemode OS1 en OS2.

IPconnections levert en installeert in samenspraak met u de voor u beste oplossing. Wij maken hierbij gebruik van de meest moderne technieken en verzorgen de installatie volledig in eigen beheer. U kunt bij ons terecht voor o.a.:

  • Glasvezel blazen
  • Fusielassen
  • OTDR- en Power-metingen
  • Prefab MPO-oplossingen
  • DUCT-oplossingen
  • Traditionele glasvezeltrajecten

IPconnections biedt een breed scala aan kwalitatief hoogstaande oplossingen waarmee wij uw wensen en eisen volledig naar tevredenheid kunnen invullen.

IPconnections is partner van o.a. de volgende concepten:

  • Commscope / Systimax
  • Commscope/ AMP netconnect
  • Siemon
  • R&M
  • Molex